Trasy

  1. Część pływacka :  trasa po trójkącie 750m – wytyczona w zatoce jeziora Czorsztyńskiego na przystani Frydman. Trasa poprowadzona tak że najpierw wypływa się na jezioro po czym wraca do brzegu i wzdłuż niego do slipu. Sprint płynie jeden raz Olimpijka dwa razy bez wychodzenia z wody.
  2. Część kolarska :  drogi powiatowe, gminne i ścieżki rowerowe. Wszędzie asfalt.
    • trasa dystans sprinterski  : agrafka (ruch wahadłowy -tam i z powrotem)  na drodze Frydman –Krempachy – Nowa Biała –Łopuszna. 10km do nawrotu. Trasa szybka. Przewyższenie 50m. Ruch na drodze otwarty.
    • trasa dystans olimpijski  1 pętla 40 km po drodze powiatowej Frydman -Falsztyn- Niedzica Zamek- Niedzica-tu skręt na drogę gminną do Kacwina -dalej ścieżką rowerową „Dookoła Tatr” do Łapsz Niżnych –gdzie ulicą Potok dojeżdża do drogi powiatowej i nią do Centrum Łapsz Niżnych –gdzie znowu skręcamy w ścieżkę rowerową  „Dookoła Tatr”  do Dursztyna skąd drogą powiatową zjeżdżamy do Krempach -tu skręcamy do Frydmana na drogę powiatową. Trasa z trzema solidnymi podjazdami. Przewyższenie ok.690m. Ruch na drodze otwarty. Jedynie w miejscowości Krempachy droga miejscami w złym stanie.
  3. Część biegowa – trasa asfaltowa  : agrafka (ruch wahadłowy -tam i z powrotem)  po ulicach miejscowości Frydman. Od Boiska piłkarskiego ZOR Frydman (na którym będzie strefa zmian) ulicami Jana III Sobieskiego, Kasztelańską, Nad Stawem i Słoneczną  do nawrotu 2,5 km. Sprint biegnie jedną agrafkę  a Olimpijka dwie. Trasa płaska. Ruch otwarty (ale ze względu na obwodnicę w trakcie zawodów znikomy)

Z trasami można się zaznajomić pod ikonkami poniżej.

Pływanie Rower – dystans sprinterski Rower – dystans olimpijski Bieg